4 Eylül 2013 Çarşamba

blogerrler tanışıyor.

Merhaba arkadaşlar;
Asla yorumları karşılıksız bırakamayan ilgili, alakalı, sevecen bir yeni blogger arkadaşımız blogunda bir etkinlik düzenlemeye karar verdi.Bende bu etkinliğe katılmaya karar verdim .Belki sizinde ilginizi çeker diye blogumda yayımlıyorum .Aynen şöyle diyor....

YENİ BLOGGER'LARIN DİKKATİNE !!!

Merhaba yeniden...
     Bir kaç gündür ben ve benim gibi yeni blogger arkadaşlar; tanışıp kaynaşmak adına ne yapabiliriz? Farklı şehirlerde olduğumuz için yapabileceğimiz çok az şey var diye düşündüm. Bloglarımız üzerinden bir şeyler yapmak gerekiyordu, ama ne? Blogları okurken şimşek çaktı ve kendimi bu post'u yazarken buldum =)
    Peki taze bir blogger olarak ben ne istiyorum?
Her zaman söylediğim gibi önce güzel arkadaşlıklar kurmak istiyorum. Yazdığım yazılar gerçekten okuyanların işlerine yarasın ve bundan keyif alsınlar istiyorum. Ve benim gibi düşünen arkadaşlar birbirimizi tanıyalım istiyorum...
    İşte bunun için şöyle bir çalışma düşündüm: Cuma akşamına kadar bu aktiviteye katılmak isteyen herkes öncelikle bunu bloglarında duyuracak (ki katılım artsın) Bu şart değil. Yazdığınız yazıda linkim bulunmak zorunda değil. Yani amaç bana yönlendirme yapmanız değil sadece katılımı artırmanız. Ve blog linklerinizi yorum olarak atıyorsunuz.
     Cumartesi günü ben hepinizi mimleyeceğim, yani birbirimizi tanımak amaçlı sorular olacak. Ne kadar çok katılım olursa o kadar iyi diye düşünüyorum. Umarım beğenir, katılır ve bunu bloglarınızda duyurursunuz.
     Sevgiler... 
Arkadaşım kozmetik tutkunu SEZEN BAHÇELİ ye tekrar teşekkür edip ona ulaşabileceğiniz blog adresini hemen aşağıda veriyorum.
http://kozmetiktutkunu.blogspot.com/2013/09/yeni-bloggerlarin-dikkatine.html